0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Tesisat Arıza Tamiri

tesisat

Ankara tesisat tamiri konusunda deneyimli kadromuz ile Ankara ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. Temiz su ve pis su tesisat arıza tesbiti. Evinizde veya iş yerinizde oluşan her türden su tesisatı arızalarını uzman kadromuz ile tespit ediyor ve çözümler üretiyoruz.  Ankara su tesisat tamiri konusunda yılların getirdiği tecrübeler ile çeşitli tesisat arızası sorunlarınız için haftanın her günü hizmet veriyoruz. Musluk tamiri, musluk değiştirme, lavabo tamiri, lavabo gider tamiri gibi talepleriniz için firmamızı dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Ankara sıhhi tesisat firmamız Ankara geneli tüm bölgelerde sıhhi tesisat arızası tamiri yapmaktadır. Su tesisatlarınızda oluşan her türlü sızdırma, paslanma, tıkanma, eskime gibi sorunlarınız için firmamızı hemen aramanız yeterli olacaktır. Deneyimli tesisatçı kadromuz ile en kısa sürede ve en kaliteli şeklde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Her türlü sıhhi tesisat arızalarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Günün her hangi bir saatinde acil tesisat tamiri ihtiyacınız olabilir. Su tesisatlarında arıza, çatlak, patlak, sızıntı, acil musluk tamiri, acil musluk değişimi gibi talepleriniz her an olabilir. Böyle bir acil tesisatçı işlemi gerektiğinde firmamızı hemen arayınız. Ankara sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.

Ankara sıhhi tesisatçı firmamız, deneyimli kadrosu ile Ankara geneli sıhhi tesisat bakım, tamir ve tesisat döşeme hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel sıhhi tesisat çalışmaları yapıyoruz. Ankara sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.

Tesisat sistemlerinin düzenli olarak bakımının yapılması önemlidir. Bu nedenle, periyodik bakım hizmetlerimizle tesisatlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Ekipmanlarımız ve malzemelerimiz de kaliteli olduğundan, uzun ömürlü ve sorunsuz tesisat bakım ve tamir çözümleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve her zaman en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz.