0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Gider Tıkanıklığı Açma

gider tıkanıklığı açma

Ankara Gider Tıkanıklığı Açma

Ankara sıhhi tesisatçı firmamız, evinizde ve iş yerinizdeki her türlü gider tıkanıklığı açma işlerini kaliteli şekilde yapmaktadır. Gider tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda bize ulaşmanız çözüme kavuşmak için yeterli olacaktır. Mutfakta, balkonda, tuvalette ve depo gibi yerlerde zaman içinde su giderlerinde tıkanıklık sorunları oluşması normal bir durumdur. Böyle bir gider tıkanıklığı durumu ile karşılaşmanız halinde, tıkanıklık açma konusunda deneyimli kadromuz ile tıkalık gider açma işlemlerimizi hemen yapmaktayız.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Banyo giderleri, zemine dökülen saçlar, kirlenen banyo zemininin yıkanması, deterjan atıkları gibi bir çok nedenle zaman içinde tıkanabilmektedir. Giderden akıp gidemeyen saç telleri yanısıra deliğe kaçan bazı ufak cisimler de gider tıkanmasına neden olurlar. Banyo gider tıkanıklığı açma işine ihtiyaç duyduğunuzda bizi aramanız yeterli olacaktır. Modern alet ve ekipmanlarımız ile bir kırma, dökme işlemi yapmadan banyo gideri açma işinizi halletmekteyiz.

Mutfak Gider Tıkanıklığı

Mutfağınızdaki lavabo gideri, bulaşık makinası gideri ve varsa yerdeki pis su gideri zaman içinde elbette tüm diğer gider çeşitleri gibi tıkanmaktadır. Lavabo gideri açma işlerimizi, gider tıkanıklığı açma cihazlarımız ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Aynı şekilde mutfak su giderinizi en kaliteli şekilde temizleyerek tıkanıklık sorununuzu çözmekteyiz.

Balkon Gider Tıkanıklığı Açma

Balkon giderleri de tıkanmaya en açık giderlerdendir. Balkon zemininde rüzgarla birlikte biriken her türlü toz, ağaç yaprakları, kağıt parçaları, ölmüş böcekler ve benzeri bir çok etkenler yüzünden balkon gider tıkanıklığı sorunları ortaya çıkmaktadır. Tıkalı balkon gideri açmak elbette hizmetlerimiz arasında yer almaktadır ve bu türden bir sorun yaşadığınızda hemen bizi aramanız yeterli olacaktır.

Depo, İş Yeri Gider Tıkanıklığı Açma

İş yerlerinde ve depo gibi yerlerde zeminin yıkanması için giderler bulunmaktadır. Bu giderlerde de zamanla tıkanma problemleri yaşanmaktadır. İş yerinizde, deponuzda yaşadığınız bir gider tıkanıklığı için hemen bizi arayınız. Ankara gider tıkanıklığı açma firmamız deneyimli kadrosu ile hizmetinizde olacaktır.


ANKARA SIHHİ TESİSAT HİZMETLERİ

Ankara sıhhi tesisatçı firmamız, deneyimli kadrosu ile Ankara geneli sıhhi tesisat bakım, tamir ve tesisat döşeme hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel sıhhi tesisat çalışmaları yapıyoruz. Ankara sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.