0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Ankara Petek Temizleme

Ankara sıhhi tesisat firması olarak petek temizleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Petek temizleme işlemlerimizi talebiniz üzerine ilaçlı veya ilaçsız olarak yapmaktayız. Ankara petek temizleme firmamız, petek temizliği taleplerinizi isterseniz periyodik olarak veya istediğiniz bir zamanda tek seferlik yapmaktadır.

Kombi petekleri sıcak suyu peteklerin içinden geçirerek ısı yayılımını sağlarlar. Ancak zamanla petek içinde toz, kir, kireç ve pas birikerek tıkanmalarına ve kirlenmelerine neden olur.

Kombi peteklerinin kirlenmesi ve tıkanması, ısınma sistemlerinin verimliliğini düşürür ve daha fazla enerji harcanmasına neden olur. Ayrıca, dış kısmı da kirlenmiş petek hava sirkülasyonunu engelleyerek, evde kötü bir koku oluşmasına ve hatta sağlık sorunlarına neden olabilir.

Petek temizliği için, en iyi zaman sonbahar veya ilkbahar aylarıdır. Bu dönemlerde, ısınma sistemi kullanılmadığı için, peteklerin temizlenmesi ve bakımı daha kolay olur. Ayrıca, peteklerin temizliği ve bakımı her yıl yapılması gerekmektedir. Ancak, peteklerin kullanım yoğunluğuna, yaşına ve kalitesine bağlı olarak, daha sık temizlenmeleri gerekebilir.

Kombi petek temizleme işlerinin uzman bir servis tarafından yapılması önerilir. Ankara petek temizleme servisimiz peteklerin içinde biriken kir, toz ve diğer kalıntıları özel aletler ve temizleme maddeleri kullanarak temizler. Bu, petek performansını artırır ve enerji tasarrufu sağlar.

İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her hangi bir zamanda Ankara sıhhi tesisat firmamız sizlere petek temizleme hizmetini de deneyimli kadrosu ve uygun fiyatları ile vermekten memnuniyet duyacaktır.

Ankara sıhhi tesisatçı firmamız, deneyimli kadrosu ile Ankara geneli sıhhi tesisat bakım, tamir ve tesisat döşeme hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel sıhhi tesisat çalışmaları yapıyoruz. Ankara sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.