0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Ankara Musluk Tamiri ve Değişimi

ankara musluk tamiri

Musluk tamiri veya değiştirme ihtiyaçlarınız için Ankara musluk tamircisi firmamızı arayabilirsiniz. Sorun çıkaran, bozulan, su kaçıran, kapanmayan musluklarınız için gereken işlemleri çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Gerek musluk tamiri gerekse musluk değişimi için bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize gelerek işlemlerimizi yapıyoruz. Ankara muslukçu talepleriniz için bizi hemen şimdi arayın.

Ankara musluk tamircisi firma olarak Ankara geneli tüm bölgelere hızlı bir şekilde musluk tamiri, musluk değişimi, musluk montajı ve musluk yenileme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kırılan, çatlayan, su kaçıran, kapanmayan, açılmayan musluk sorunlarınızın giderilmesi için firmamız haftanın her günü, günün 24 saati acil tesisasat firması olarak hizmetinizdedir.

Musluklar da diğer tüm eşyalar gibi zamanla bozulma, arıza yapma, eskime sorunlarını elbette yaşatacaktır. Sorun çıkarmaya başlayan bir musluk, zamanında bakım görmez ise ilerleyen süreçte daha da kullanılmaz hale gelecektir. İşte bu noktada Ankara tesisatçı firmamız hem musluk tamiri, hem de komnple yeni musluk montajı hizmeti vermektedir. İster eviniz veya işyerinizde bulunan muslukların komple bakım ve yenilemesi, isterseniz tüm muslukların komple yenileri ile değişimi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

ANKARA SIHHİ TESİSAT HİZMETLERİ

Ankara sıhhi tesisatçı firmamız, deneyimli kadrosu ile Ankara geneli sıhhi tesisat bakım, tamir ve tesisat döşeme hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel sıhhi tesisat çalışmaları yapıyoruz. Ankara sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.

Musluk ve batarya sistemlerinin düzenli olarak bakımının yapılması önemlidir. Bu nedenle, banyo, mutfak ve tuvalet musluk ve bataryalarınızın periyodik bakım hizmetlerimizle tesisatlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Ekipmanlarımız ve malzemelerimiz de kaliteli olduğundan, uzun ömürlü ve sorunsuz tesisat bakım ve tamir çözümleri sunuyoruz.