0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

su kaçağı tespiti

Ankara sıhhi tesisat firmamız, binalarınızın sıhhi tesisatlarında oluşan su kaçağı sorunlarınız için profesyonel su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri sunmaktadır. Modern alet ve ekipmanlar ile kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz ve en kaliteli şekilde su kaçağı tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tespit ve tamir hizmetlerimiz uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımız ile Ankara geneli verilmektedir. Ankara sıhhi tesisatçı firma olarak tüm bölgelere hızlı ve ekonomik şekilde su kaçağı tespit hizmetleri sunuyoruz. Ankara su kaçağı tespiti talepleriniz için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ankara Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri konusunda modern alet ve ekipmanlarımız ile kırma ve dökme işllem yapmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz. ilk olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra, sadece su kaçağı tespit edilen yerde işlem yapılarak en kıs ve sorunsuz şeklde bir su kaçağı tamiri işlemi uygulanmaktadır.

Binalarda su tesisatında su kaçağı çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Bunlar arasında şunlar bulunur:

Eskime: Su tesisatı malzemeleri zamanla eskir ve aşınır. Bu aşınma, borulardaki çatlaklara, deliklere ve kaçaklara neden olabilir.

Yanlış montaj: Su tesisatının yanlış montajı, borularda sızıntılar ve kaçaklara neden olabilir. Bu nedenle, su tesisatı işlemlerinin mutlaka yetkili ve tecrübeli bir usta tarafından yapılması önemlidir.

Yüksek su basıncı: Su tesisatındaki yüksek basınç, boruların patlamasına ve su sızıntısına neden olabilir.

Donma: Soğuk havalarda su borularındaki su donabilir ve boruların çatlamasına ve patlamasına neden olabilir.

Kimyasal etkileşimler: Bazı kimyasallar, su tesisatı malzemelerinin yapısını bozarak sızıntılara neden olabilir.

Malzeme kalitesi: Düşük kaliteli su tesisatı malzemeleri, borularda sızıntılara ve kaçaklara neden olabilir. Bu nedenle, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılması önemlidir.

Ankara’nın tüm bölgelerinde tesisatçı hizmetleri sunuyoruz. Ankara su tesisatçısı firmamız, saat farkı gözetmeksizin sizlere tesisat hizmetini en hızlı ve en güvenilir biçimde vermeye devam etmektedir. Ankara su tesisat firmamız uzun yıllardır bir çok çalışma ile hızlı ve kesin çözüm sunduğu müşterilerinden memnuniyet kazanmış Ankara su tesisatçıları arasındadır. Ankara sıhhi tesisat firmamız her türlü tesisat ustası gerektiren işlerinizi en kaliteli şekilde yerine getirmektedir.