0850 241 74 25 bilgi@ankaratesisatciusta.com
Ankara

Batıkent Sıhhi Tesisatçı

sıhhi tesisatçı

Batıkent tesisatçı ihtiyaçlarınız için Ankara sıhhi tesisat firmamız deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir. Batıkent bölgesindeki her türlü su tesisatı sorunlarınız ve sıhhi tesisat arıza tamiri veya bakımı ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Batıkent Tesisatçı

Deneyimli, uzman bşr kadro ile uzun yıllardır sıhhi tesisatçı hizmetleri veren firmamız, Batıkent geneli sıhhi tesisatçı ihtiyaçlarınız için size bir telefon uzaklığındadır. Su tesisatınızda oluşan her türlü arızanın tespiti ve tamiri için bizi arayabilirsiniz. Lavabo tamiri, musluk ve batarya tamiri, musluk montajı, lavabo, klozet montajı işlerinizi kaliteli şekilde yapmaktayız.

Batıkent Su Tesisatçısı

Batıkent bölgesinde ev ve iş yerlerine komple tesisat döşeme, tesisat yenileme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Batıkent tesisatçı hizmetlerinde ihtiyacınız olan her türden tesisat işinin yapılması için Ankara sıhhi tesisat firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Su kaçağı tespiti ve tamiri işlerimizi modern alet ve ekipmanlar ile en kısa sürede yapmaktayız.

Batıkent Tıkanıklık Açma

Ankara tıkanıklık açma firmamız Batıkent bölgesinde oluşabilecek her türlü tesisat tıkanıklığı açma konusunda güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Logar tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak gider tıkanıklığı açma, banyo gider, küvet, duşakabin tıkanıklığı açma talepleriniz için bize ulaşınız. Batıkent tıkanıklık açma firmamız acil tıkanıklık açma işleriniz için günün her saatinde hizmet vermektedir.

Batıkent sıhhi tesisatçı firmamız, deneyimli kadrosu ile Batıkent geneli sıhhi tesisat bakım, tamir ve tesisat döşeme hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel sıhhi tesisat çalışmaları yapıyoruz. Batıkent sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve su tesisat bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır.